Buğdaygillerde, yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde bulmacada nedir?

Buğdaygillerde, yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğdaygillerde, yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğdaygillerde, yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde“ sorusuna cevap olarak “DİLCİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde', buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde açıklaması, buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde nedir, bulmaca çözümü buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, bulmacada buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, sözlükte buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, bulmaca soruları buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde ne demek, buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde tanımı, bulmaca buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, sözlük buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde, sözlükte buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde ne, buğdaygillerde yaprak ayası ile yaprak kınının birbirinden ayrıldığı yerde