Buğday, oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur bulmacada nedir?

Buğday, oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğday, oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğday, oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur“ sorusuna cevap olarak “DENEGENDUME”, “GÖZER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur açıklaması, bulmaca soruları buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, bulmaca çözümü buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, bulmaca sözlüğü 'buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur', buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur tanımı, buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur ne demek, sözlükte buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur ne, buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur nedir, bulmacada buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, sözlükte buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, bulmaca buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur, sözlük buğday oprak gibi şeylerin elendiği iri gözlü kalbur