Buğday destelerinin üst üste konması, susam demeti bulmacada nedir?

Buğday destelerinin üst üste konması, susam demeti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğday destelerinin üst üste konması, susam demeti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğday destelerinin üst üste konması, susam demeti“ sorusuna cevap olarak “GUMUL”, “UHRAÇANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, buğday destelerinin üst üste konması susam demeti açıklaması, bulmaca sözlüğü 'buğday destelerinin üst üste konması susam demeti', bulmaca çözümü buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, bulmaca soruları buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, bulmaca buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, buğday destelerinin üst üste konması susam demeti ne demek, buğday destelerinin üst üste konması susam demeti nedir, buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, bulmacada buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, sözlük buğday destelerinin üst üste konması susam demeti, sözlükte buğday destelerinin üst üste konması susam demeti ne, buğday destelerinin üst üste konması susam demeti tanımı