Brikten küçük,iki direkli bir çeşit yelkenli gemi bulmacada nedir?

Brikten küçük,iki direkli bir çeşit yelkenli gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Brikten küçük,iki direkli bir çeşit yelkenli gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Brikten küçük,iki direkli bir çeşit yelkenli gemi“ sorusuna cevap olarak “ISKUNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi tanımı, bulmaca çözümü brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, bulmaca sözlüğü 'brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi', sözlükte brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi ne demek, brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi açıklaması, bulmaca brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi nedir, sözlük brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, bulmacada brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi, sözlükte brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi ne, bulmaca soruları brikten küçükiki direkli bir çeşit yelkenli gemi