Brikten Küçük, İki Direkli Bir Çeşit Yelkenli Gemi bulmacada nedir?

Brikten Küçük, İki Direkli Bir Çeşit Yelkenli Gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Brikten Küçük, İki Direkli Bir Çeşit Yelkenli Gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Brikten Küçük, İki Direkli Bir Çeşit Yelkenli Gemi“ sorusuna cevap olarak “ISKUNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi ne demek, bulmaca sözlüğü 'brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi', sözlükte brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, bulmacada brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, bulmaca çözümü brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, bulmaca soruları brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi nedir, sözlük brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi açıklaması, brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi tanımı, sözlükte brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi ne, bulmaca brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi, brikten küçük i̇ki direkli bir çeşit yelkenli gemi