Briçte, Ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması bulmacada nedir?

Briçte, Ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Briçte, Ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Briçte, Ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması“ sorusuna cevap olarak “REVERSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması nedir, briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması', briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, sözlükte briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması ne, briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması ne demek, bulmaca çözümü briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, bulmaca briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, sözlük briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması tanımı, bulmacada briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, sözlükte briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması, bulmaca soruları briçte ucuz rengin pahalı renkten önce konusulması