Briçte, Bu oyun Batar iddiası bulmacada nedir?

Briçte, Bu oyun Batar iddiası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Briçte, Bu oyun Batar iddiası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Briçte, Bu oyun Batar iddiası“ sorusuna cevap olarak “KONTR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'briçte bu oyun batar iddiası', briçte bu oyun batar iddiası nedir, briçte bu oyun batar iddiası tanımı, briçte bu oyun batar iddiası açıklaması, sözlükte briçte bu oyun batar iddiası, sözlük briçte bu oyun batar iddiası, briçte bu oyun batar iddiası, bulmacada briçte bu oyun batar iddiası, briçte bu oyun batar iddiası ne demek, bulmaca çözümü briçte bu oyun batar iddiası, sözlükte briçte bu oyun batar iddiası ne, bulmaca soruları briçte bu oyun batar iddiası, bulmaca briçte bu oyun batar iddiası