Brassia oleracea olarak tanımlanan, turpgillerden, güz ve kış sebzesi olara bulmacada nedir?

Brassia oleracea olarak tanımlanan, turpgillerden, güz ve kış sebzesi olara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Brassia oleracea olarak tanımlanan, turpgillerden, güz ve kış sebzesi olara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Brassia oleracea olarak tanımlanan, turpgillerden, güz ve kış sebzesi olara“ sorusuna cevap olarak “LAHANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, bulmacada brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, sözlük brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara ne demek, brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara tanımı, sözlükte brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara ne, brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara nedir, bulmaca sözlüğü 'brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara', bulmaca brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, bulmaca çözümü brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, sözlükte brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara, brassia oleracea olarak tanımlanan turpgillerden güz ve kış sebzesi olara açıklaması