Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik bulmacada nedir?

Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik“ sorusuna cevap olarak “AKAMET”, “SAKAMET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bozukluk yanlışlık eksiklik, sözlük bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik nedir, bulmacada bozukluk yanlışlık eksiklik, bulmaca çözümü bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik ne demek, sözlükte bozukluk yanlışlık eksiklik, bulmaca soruları bozukluk yanlışlık eksiklik, bulmaca sözlüğü 'bozukluk yanlışlık eksiklik', bozukluk yanlışlık eksiklik tanımı, sözlükte bozukluk yanlışlık eksiklik ne, bozukluk yanlışlık eksiklik açıklaması