Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik bulmacada nedir?

Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bozukluk, Yanlışlık, Eksiklik“ sorusuna cevap olarak “AKAMET”, “SAKAMET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik açıklaması, bulmaca çözümü bozukluk yanlışlık eksiklik, bulmacada bozukluk yanlışlık eksiklik, sözlükte bozukluk yanlışlık eksiklik ne, bozukluk yanlışlık eksiklik tanımı, bozukluk yanlışlık eksiklik nedir, bulmaca sözlüğü 'bozukluk yanlışlık eksiklik', sözlükte bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik ne demek, bulmaca soruları bozukluk yanlışlık eksiklik, bozukluk yanlışlık eksiklik, sözlük bozukluk yanlışlık eksiklik