Boylu, çiçekleri olan, güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki bulmacada nedir?

Boylu, çiçekleri olan, güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boylu, çiçekleri olan, güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boylu, çiçekleri olan, güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HEZERAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, bulmaca boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, sözlükte boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki ne, bulmaca sözlüğü 'boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki', sözlükte boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki nedir, bulmacada boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, bulmaca çözümü boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki ne demek, bulmaca soruları boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki tanımı, boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki, boylu çiçekleri olan güneşli ve sulak yerleri seven uzun ömürlü bir bitki açıklaması