Borusunun içinde, ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan bulmacada nedir?

Borusunun içinde, ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Borusunun içinde, ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Borusunun içinde, ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan“ sorusuna cevap olarak “DİLLİDÜDÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan nedir, bulmaca sözlüğü 'borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan', borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan ne demek, bulmaca çözümü borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan açıklaması, bulmaca borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, bulmaca soruları borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, sözlükte borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, sözlük borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan tanımı, borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, bulmacada borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan, sözlükte borusunun içinde ağız deliğinin altında bir tapa (blok veya dil ) bulunan ne