Boks Sporunda, İki Boksörün Göğüs Göğüse Gelerek, Çok Yakın Mesafeden Dövüşmeleri bulmacada nedir?

Boks Sporunda, İki Boksörün Göğüs Göğüse Gelerek, Çok Yakın Mesafeden Dövüşmeleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boks Sporunda, İki Boksörün Göğüs Göğüse Gelerek, Çok Yakın Mesafeden Dövüşmeleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boks Sporunda, İki Boksörün Göğüs Göğüse Gelerek, Çok Yakın Mesafeden Dövüşmeleri“ sorusuna cevap olarak “KORAKOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri nedir, boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri açıklaması, bulmaca çözümü boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, sözlükte boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, bulmaca boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, bulmaca sözlüğü 'boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri', boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, sözlük boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri tanımı, sözlükte boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri ne, bulmacada boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, bulmaca soruları boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri, boks sporunda i̇ki boksörün göğüs göğüse gelerek çok yakın mesafeden dövüşmeleri ne demek