Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler bulmacada nedir?

Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler“ sorusuna cevap olarak “ABESMALAYANİ”, “AFAKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmacada boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler tanımı, sözlükte boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, bulmaca çözümü boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler açıklaması, sözlükte boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler ne, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler nedir, bulmaca sözlüğü 'boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler', boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler ne demek, bulmaca soruları boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, sözlük boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, bulmaca boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler