Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler bulmacada nedir?

Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boş, temelsiz ve gerçekten uzaksözler“ sorusuna cevap olarak “ABESMALAYANİ”, “AFAKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler ne demek, sözlükte boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler ne, sözlük boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler nedir, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler tanımı, boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler', bulmaca çözümü boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, sözlükte boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, bulmaca soruları boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler, bulmacada boş temelsiz ve gerçekten uzaksözler