Bizans Saraylarında, Kubbeli Büyük Ve Debdebeli Bir Oda Çevresinde, Bir Çok Daireden Meydana Gelen Bina bulmacada nedir?

Bizans Saraylarında, Kubbeli Büyük Ve Debdebeli Bir Oda Çevresinde, Bir Çok Daireden Meydana Gelen Bina“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bizans Saraylarında, Kubbeli Büyük Ve Debdebeli Bir Oda Çevresinde, Bir Çok Daireden Meydana Gelen Bina” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bizans Saraylarında, Kubbeli Büyük Ve Debdebeli Bir Oda Çevresinde, Bir Çok Daireden Meydana Gelen Bina“ sorusuna cevap olarak “KHRYSOTRİKLİNOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina açıklaması, sözlük bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina ne demek, bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, bulmaca bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, bulmacada bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, sözlükte bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina ne, bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina nedir, bulmaca sözlüğü 'bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina', sözlükte bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, bulmaca çözümü bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina, bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina tanımı, bulmaca soruları bizans saraylarında kubbeli büyük ve debdebeli bir oda çevresinde bir çok daireden meydana gelen bina