Bitlis yöresine özgü, ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz bulmacada nedir?

Bitlis yöresine özgü, ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitlis yöresine özgü, ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitlis yöresine özgü, ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz“ sorusuna cevap olarak “AYVANET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, bulmaca bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, sözlükte bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, sözlük bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, sözlükte bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz ne, bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz', bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz nedir, bulmaca soruları bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz, bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz ne demek, bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz tanımı, bulmacada bitlis yöresine özgü ceviz büyüklüğündeki hamurlar kızartıldıktan sonra üz