Bitkisi iyi olmayan, ya da hiç bitki vermeyen, verimli olmayan bulmacada nedir?

Bitkisi iyi olmayan, ya da hiç bitki vermeyen, verimli olmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkisi iyi olmayan, ya da hiç bitki vermeyen, verimli olmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkisi iyi olmayan, ya da hiç bitki vermeyen, verimli olmayan“ sorusuna cevap olarak “ÇORAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan ne demek, bulmaca çözümü bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, bulmacada bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, sözlükte bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, sözlükte bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan ne, bulmaca bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, sözlük bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan tanımı, bulmaca soruları bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan, bulmaca sözlüğü 'bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan', bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan açıklaması, bitkisi iyi olmayan ya da hiç bitki vermeyen verimli olmayan nedir