Bitkisel gıdalarla beslenen, etyemez bulmacada nedir?

Bitkisel gıdalarla beslenen, etyemez“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkisel gıdalarla beslenen, etyemez” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkisel gıdalarla beslenen, etyemez“ sorusuna cevap olarak “VEJETERYAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlük bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, sözlükte bitkisel gıdalarla beslenen etyemez ne, bitkisel gıdalarla beslenen etyemez açıklaması, bulmaca bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, bitkisel gıdalarla beslenen etyemez nedir, bitkisel gıdalarla beslenen etyemez ne demek, bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, bulmaca soruları bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, bulmaca çözümü bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, bulmaca sözlüğü 'bitkisel gıdalarla beslenen etyemez', bulmacada bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, sözlükte bitkisel gıdalarla beslenen etyemez, bitkisel gıdalarla beslenen etyemez tanımı