Bitkinin doğal olarak yetiştiği yer, yurt bulmacada nedir?

Bitkinin doğal olarak yetiştiği yer, yurt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkinin doğal olarak yetiştiği yer, yurt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkinin doğal olarak yetiştiği yer, yurt“ sorusuna cevap olarak “HABİTAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt ne demek, sözlük bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bulmaca bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, sözlükte bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt ne, bulmaca çözümü bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bulmaca soruları bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bulmacada bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt, bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt tanımı, bulmaca sözlüğü 'bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt', bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt açıklaması, bitkinin doğal olarak yetiştiği yer yurt nedir