Bitkilere, özellikle ekinlere zarar veren bir böcek bulmacada nedir?

Bitkilere, özellikle ekinlere zarar veren bir böcek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilere, özellikle ekinlere zarar veren bir böcek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilere, özellikle ekinlere zarar veren bir böcek“ sorusuna cevap olarak “BAMBUL”, “HUMUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bulmaca sözlüğü 'bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek', bulmaca çözümü bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek açıklaması, sözlük bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek ne demek, bulmaca soruları bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek nedir, sözlükte bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek ne, bulmaca bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bulmacada bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek, bitkilere özellikle ekinlere zarar veren bir böcek tanımı