Bitkilerde, Genellikle Asmalarda Görülen Bir Hastalık bulmacada nedir?

Bitkilerde, Genellikle Asmalarda Görülen Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerde, Genellikle Asmalarda Görülen Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerde, Genellikle Asmalarda Görülen Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “BALLIBASIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlük bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık', bulmacada bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık tanımı, bulmaca soruları bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık ne demek, bulmaca çözümü bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık açıklaması, bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık nedir, sözlükte bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık ne, bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, bulmaca bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık, sözlükte bitkilerde genellikle asmalarda görülen bir hastalık