Bitkide, kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde bulmacada nedir?

Bitkide, kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkide, kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkide, kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde“ sorusuna cevap olarak “LİGNİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde', bulmaca bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde ne demek, bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde açıklaması, bulmaca soruları bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, sözlükte bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde ne, bulmaca çözümü bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde tanımı, bulmacada bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, sözlükte bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, sözlük bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde, bitkide kök ve gövdenin odunsu yapısını oluşturan madde nedir