Birleşikgillerden, yaprakları dikenli yaban bir bitki, eşek dikeni, kengel bulmacada nedir?

Birleşikgillerden, yaprakları dikenli yaban bir bitki, eşek dikeni, kengel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birleşikgillerden, yaprakları dikenli yaban bir bitki, eşek dikeni, kengel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birleşikgillerden, yaprakları dikenli yaban bir bitki, eşek dikeni, kengel“ sorusuna cevap olarak “KENGER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, bulmaca soruları birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel tanımı, bulmacada birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel nedir, birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel açıklaması, sözlükte birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel ne, birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel ne demek, sözlükte birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, bulmaca sözlüğü 'birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel', bulmaca çözümü birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel, sözlük birleşikgillerden yaprakları dikenli yaban bir bitki eşek dikeni kengel