Birkaç Karpeli Olan, Tek Bir Çiçekten Gelişen Meyve bulmacada nedir?

Birkaç Karpeli Olan, Tek Bir Çiçekten Gelişen Meyve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birkaç Karpeli Olan, Tek Bir Çiçekten Gelişen Meyve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birkaç Karpeli Olan, Tek Bir Çiçekten Gelişen Meyve“ sorusuna cevap olarak “AGREGAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmacada birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, bulmaca soruları birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve nedir, bulmaca çözümü birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, bulmaca birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, sözlükte birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve, birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve ne demek, bulmaca sözlüğü 'birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve', birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve açıklaması, birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve tanımı, sözlükte birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve ne, sözlük birkaç karpeli olan tek bir çiçekten gelişen meyve