Birinin buyruğu altında olan görevli, ast bulmacada nedir?

Birinin buyruğu altında olan görevli, ast“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birinin buyruğu altında olan görevli, ast” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birinin buyruğu altında olan görevli, ast“ sorusuna cevap olarak “MADUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca birinin buyruğu altında olan görevli ast, bulmaca soruları birinin buyruğu altında olan görevli ast, bulmacada birinin buyruğu altında olan görevli ast, sözlük birinin buyruğu altında olan görevli ast, birinin buyruğu altında olan görevli ast nedir, sözlükte birinin buyruğu altında olan görevli ast, birinin buyruğu altında olan görevli ast, birinin buyruğu altında olan görevli ast tanımı, birinin buyruğu altında olan görevli ast ne demek, bulmaca sözlüğü 'birinin buyruğu altında olan görevli ast', sözlükte birinin buyruğu altında olan görevli ast ne, bulmaca çözümü birinin buyruğu altında olan görevli ast, birinin buyruğu altında olan görevli ast açıklaması