Birinin Gönlünü Almış, Sevgili bulmacada nedir?

Birinin Gönlünü Almış, Sevgili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birinin Gönlünü Almış, Sevgili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birinin Gönlünü Almış, Sevgili“ sorusuna cevap olarak “DİLDAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük birinin gönlünü almış sevgili, bulmaca birinin gönlünü almış sevgili, bulmaca soruları birinin gönlünü almış sevgili, birinin gönlünü almış sevgili nedir, sözlükte birinin gönlünü almış sevgili ne, birinin gönlünü almış sevgili ne demek, bulmaca çözümü birinin gönlünü almış sevgili, sözlükte birinin gönlünü almış sevgili, birinin gönlünü almış sevgili, birinin gönlünü almış sevgili tanımı, bulmacada birinin gönlünü almış sevgili, birinin gönlünü almış sevgili açıklaması, bulmaca sözlüğü 'birinin gönlünü almış sevgili'