Birini istememek, hor görmek bulmacada nedir?

Birini istememek, hor görmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birini istememek, hor görmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birini istememek, hor görmek“ sorusuna cevap olarak “İRİLEMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

birini istememek hor görmek nedir, birini istememek hor görmek açıklaması, bulmaca soruları birini istememek hor görmek, birini istememek hor görmek ne demek, birini istememek hor görmek, sözlükte birini istememek hor görmek ne, bulmacada birini istememek hor görmek, sözlükte birini istememek hor görmek, birini istememek hor görmek tanımı, bulmaca çözümü birini istememek hor görmek, bulmaca birini istememek hor görmek, sözlük birini istememek hor görmek, bulmaca sözlüğü 'birini istememek hor görmek'