Birbirine sarılmış, birbirine dolanmış bulmacada nedir?

Birbirine sarılmış, birbirine dolanmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbirine sarılmış, birbirine dolanmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbirine sarılmış, birbirine dolanmış“ sorusuna cevap olarak “HORHON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte birbirine sarılmış birbirine dolanmış, sözlük birbirine sarılmış birbirine dolanmış, birbirine sarılmış birbirine dolanmış, bulmacada birbirine sarılmış birbirine dolanmış, bulmaca birbirine sarılmış birbirine dolanmış, birbirine sarılmış birbirine dolanmış nedir, bulmaca soruları birbirine sarılmış birbirine dolanmış, birbirine sarılmış birbirine dolanmış tanımı, bulmaca çözümü birbirine sarılmış birbirine dolanmış, birbirine sarılmış birbirine dolanmış açıklaması, birbirine sarılmış birbirine dolanmış ne demek, bulmaca sözlüğü 'birbirine sarılmış birbirine dolanmış', sözlükte birbirine sarılmış birbirine dolanmış ne