Birbirinden Ayrı İki Organ Veya Zarın Yangı Ve Benzeri Nedenlerle Yapışması bulmacada nedir?

Birbirinden Ayrı İki Organ Veya Zarın Yangı Ve Benzeri Nedenlerle Yapışması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbirinden Ayrı İki Organ Veya Zarın Yangı Ve Benzeri Nedenlerle Yapışması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbirinden Ayrı İki Organ Veya Zarın Yangı Ve Benzeri Nedenlerle Yapışması“ sorusuna cevap olarak “ADEZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, bulmaca sözlüğü 'birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması', birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması tanımı, birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması nedir, birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, bulmaca soruları birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması ne demek, sözlük birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması açıklaması, bulmaca birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, sözlükte birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, bulmacada birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması, sözlükte birbirinden ayrı i̇ki organ veya zarın yangı ve benzeri nedenlerle yapışması ne