Birbiri Üstüne Eğilmiş, Yığılmış bulmacada nedir?

Birbiri Üstüne Eğilmiş, Yığılmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbiri Üstüne Eğilmiş, Yığılmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbiri Üstüne Eğilmiş, Yığılmış“ sorusuna cevap olarak “ABRIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlük birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, birbiri üstüne eğilmiş yığılmış nedir, bulmacada birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, birbiri üstüne eğilmiş yığılmış tanımı, bulmaca sözlüğü 'birbiri üstüne eğilmiş yığılmış', sözlükte birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, bulmaca soruları birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, birbiri üstüne eğilmiş yığılmış açıklaması, bulmaca çözümü birbiri üstüne eğilmiş yığılmış, sözlükte birbiri üstüne eğilmiş yığılmış ne, birbiri üstüne eğilmiş yığılmış ne demek, bulmaca birbiri üstüne eğilmiş yığılmış