Bir zamanlar Mauritius Adası’nda yaşayan, sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t bulmacada nedir?

Bir zamanlar Mauritius Adası’nda yaşayan, sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir zamanlar Mauritius Adası’nda yaşayan, sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir zamanlar Mauritius Adası’nda yaşayan, sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t“ sorusuna cevap olarak “DODO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t ne demek, sözlük bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bulmaca sözlüğü 'bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t', bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t nedir, bulmaca bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t tanımı, sözlükte bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t ne, bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bulmaca çözümü bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, sözlükte bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bulmacada bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t, bir zamanlar mauritius adası’nda yaşayan sonra tükenmiş uçamayan bir kuş t açıklaması