Bir yarımadayı karaya bağlayan, iki yanı su, dar kara parçası bulmacada nedir?

Bir yarımadayı karaya bağlayan, iki yanı su, dar kara parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yarımadayı karaya bağlayan, iki yanı su, dar kara parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yarımadayı karaya bağlayan, iki yanı su, dar kara parçası“ sorusuna cevap olarak “KISTAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası', bulmacada bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, sözlük bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, bulmaca soruları bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası nedir, sözlükte bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası ne, bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası ne demek, bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası açıklaması, bulmaca bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası, sözlükte bir yarımadayı karaya bağlayan iki yanı su dar kara parçası