Bir yapının istinat duvarına, sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a bulmacada nedir?

Bir yapının istinat duvarına, sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yapının istinat duvarına, sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yapının istinat duvarına, sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a“ sorusuna cevap olarak “BARBAKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, sözlükte bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, bulmacada bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a tanımı, bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a açıklaması, bulmaca bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a nedir, bulmaca çözümü bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a ne demek, bulmaca soruları bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, bulmaca sözlüğü 'bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a', bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a, sözlükte bir yapının istinat duvarına sızma sularının akışını kolaylaştırmak için a ne