Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, tesviye aleti bulmacada nedir?

Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, tesviye aleti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, tesviye aleti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, tesviye aleti“ sorusuna cevap olarak “DÜZEÇ”, “NİVO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, bulmaca sözlüğü 'bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti', bulmaca çözümü bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, sözlük bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti tanımı, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti açıklaması, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti ne demek, bulmaca soruları bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, sözlükte bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti nedir, bulmacada bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti, sözlükte bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti ne, bulmaca bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tesviye aleti