Bir ucu çember biçiminde eğri, diğer ucu keskin çekiç bulmacada nedir?

Bir ucu çember biçiminde eğri, diğer ucu keskin çekiç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ucu çember biçiminde eğri, diğer ucu keskin çekiç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ucu çember biçiminde eğri, diğer ucu keskin çekiç“ sorusuna cevap olarak “BARDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, sözlük bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, bulmacada bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, sözlükte bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç ne, bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç ne demek, bulmaca bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç tanımı, bulmaca çözümü bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç açıklaması, bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç nedir, sözlükte bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç, bulmaca sözlüğü 'bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç', bulmaca soruları bir ucu çember biçiminde eğri diğer ucu keskin çekiç