Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. Kışkırtma,tahrik. Ruhsal gerginliğin dışa vurması bulmacada nedir?

Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. Kışkırtma,tahrik. Ruhsal gerginliğin dışa vurması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. Kışkırtma,tahrik. Ruhsal gerginliğin dışa vurması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. Kışkırtma,tahrik. Ruhsal gerginliğin dışa vurması“ sorusuna cevap olarak “AJİTASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı133

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması tanımı, bulmaca soruları bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bulmaca çözümü bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bulmaca sözlüğü 'bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması', bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması ne demek, sözlükte bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması ne, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması açıklaması, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bulmaca bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bulmacada bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, sözlükte bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun çalışma. kışkırtmatahrik. ruhsal gerginliğin dışa vurması nedir