Bir teknenin, arka alt kısmında yaptığı eğim bulmacada nedir?

Bir teknenin, arka alt kısmında yaptığı eğim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir teknenin, arka alt kısmında yaptığı eğim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir teknenin, arka alt kısmında yaptığı eğim“ sorusuna cevap olarak “BATOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim ne demek, bulmaca bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, bulmaca soruları bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, sözlük bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, bulmaca çözümü bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, sözlükte bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim ne, bulmaca sözlüğü 'bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim', bulmacada bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim, bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim tanımı, bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim nedir, bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim açıklaması, sözlükte bir teknenin arka alt kısmında yaptığı eğim