Bir suçluyu, başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır bulmacada nedir?

Bir suçluyu, başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir suçluyu, başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir suçluyu, başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır“ sorusuna cevap olarak “KISAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır', sözlük bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, sözlükte bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bulmaca çözümü bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır nedir, bulmacada bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bulmaca bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bulmaca soruları bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır, bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır ne demek, sözlükte bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır ne, bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır açıklaması, bir suçluyu başkasına yaptığı kötülüğü aynı biçimde uyguluyarak cezalandır tanımı