Bir salgıbezi dokusunda, o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur bulmacada nedir?

Bir salgıbezi dokusunda, o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir salgıbezi dokusunda, o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir salgıbezi dokusunda, o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur“ sorusuna cevap olarak “ADENOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur tanımı, bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur ne demek, bulmacada bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur açıklaması, bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur nedir, sözlükte bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, sözlük bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, bulmaca çözümü bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur, bulmaca sözlüğü 'bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur', sözlükte bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur ne, bulmaca soruları bir salgıbezi dokusunda o dokuyu bozacak biçimde gelişen tehlikesiz ur