Bir salgı bezi dokusunda, o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur bulmacada nedir?

Bir salgı bezi dokusunda, o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir salgı bezi dokusunda, o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir salgı bezi dokusunda, o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur“ sorusuna cevap olarak “ADENOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, bulmaca çözümü bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, sözlükte bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur ne, bulmaca sözlüğü 'bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur', bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur tanımı, sözlükte bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur ne demek, bulmaca soruları bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur açıklaması, bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur nedir, sözlük bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur, bulmacada bir salgı bezi dokusunda o doku aleyhine gelişen tehlikesiz ur