Bir sıvının, çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması bulmacada nedir?

Bir sıvının, çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir sıvının, çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir sıvının, çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması“ sorusuna cevap olarak “AEROSOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması ne demek, sözlükte bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, bulmaca bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, bulmaca sözlüğü 'bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması', bulmacada bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması tanımı, bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması açıklaması, sözlükte bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması ne, bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması nedir, bulmaca çözümü bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması, sözlük bir sıvının çok küçük ve ince parçacıklar halinde havada dağılması