Bir sıvını, bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık bulmacada nedir?

Bir sıvını, bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir sıvını, bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir sıvını, bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık“ sorusuna cevap olarak “AEROSOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, sözlükte bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, bulmaca çözümü bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık açıklaması, bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık nedir, bulmaca sözlüğü 'bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık', bulmaca soruları bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık ne demek, bulmaca bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, sözlük bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık, bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık tanımı, sözlükte bir sıvını bir çözeltinin ya da katı bir cismin çok küçük ve ince parçacık ne