Bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten koruma,doğru yola yönlendirme bulmacada nedir?

Bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten koruma,doğru yola yönlendirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten koruma,doğru yola yönlendirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten koruma,doğru yola yönlendirme“ sorusuna cevap olarak “VAİD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme ne demek, sözlükte bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme açıklaması, sözlükte bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme ne, bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme', bulmaca çözümü bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, bulmaca bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme nedir, bulmacada bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, sözlük bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme, bulmaca soruları bir kimseyi hatasını söyleyerek kötülükten korumadoğru yola yönlendirme