Bir kalkanın ortasında bulunan, eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bulmacada nedir?

Bir kalkanın ortasında bulunan, eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kalkanın ortasında bulunan, eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kalkanın ortasında bulunan, eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan,“ sorusuna cevap olarak “UMBO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan', bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bulmaca bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan ne demek, bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan tanımı, bulmacada bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, sözlükte bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan ne, sözlükte bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bulmaca çözümü bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, sözlük bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bulmaca soruları bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan, bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan nedir, bir kalkanın ortasında bulunan eli korumaya ve oklardan sakınmaya yarayan açıklaması