Bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren, dar ve boğaz biçi bulmacada nedir?

Bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren, dar ve boğaz biçi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren, dar ve boğaz biçi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren, dar ve boğaz biçi“ sorusuna cevap olarak “KLÜZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, sözlük bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, sözlükte bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi ne demek, bulmaca soruları bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, bulmaca sözlüğü 'bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi', bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi açıklaması, bulmaca bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, sözlükte bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi ne, bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi tanımı, bulmaca çözümü bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi, bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi nedir, bulmacada bir kıvrımı keserek iki yandaki çukurlukları birleştiren dar ve boğaz biçi