Bir hastalığın gidişi sırasında, hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra bulmacada nedir?

Bir hastalığın gidişi sırasında, hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir hastalığın gidişi sırasında, hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir hastalığın gidişi sırasında, hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra“ sorusuna cevap olarak “KOPLİKASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, bulmaca çözümü bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, sözlükte bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra ne, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra açıklaması, sözlükte bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, bulmaca sözlüğü 'bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra', bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra ne demek, bulmacada bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra nedir, bulmaca soruları bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, sözlük bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıra tanımı