Bir gök cisminin,yörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelen,görünen yer değişimi. Sapınç bulmacada nedir?

Bir gök cisminin,yörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelen,görünen yer değişimi. Sapınç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir gök cisminin,yörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelen,görünen yer değişimi. Sapınç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir gök cisminin,yörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelen,görünen yer değişimi. Sapınç“ sorusuna cevap olarak “ABERASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı102

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bulmaca bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bulmaca sözlüğü 'bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç', bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç tanımı, bulmaca soruları bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç açıklaması, bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç nedir, sözlükte bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç ne demek, sözlükte bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç ne, bulmacada bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç, bulmaca çözümü bir gök cismininyörünge hızının ışık hızı ile birleşmesinden ileri gelengörünen yer değişimi. sapınç