Bir evin kapı, pencere, tavan, döşeme gibi bölümleri bulmacada nedir?

Bir evin kapı, pencere, tavan, döşeme gibi bölümleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir evin kapı, pencere, tavan, döşeme gibi bölümleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir evin kapı, pencere, tavan, döşeme gibi bölümleri“ sorusuna cevap olarak “DONAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, sözlük bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri tanımı, bulmaca soruları bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, bulmaca sözlüğü 'bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri', bulmacada bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri açıklaması, bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri nedir, bulmaca çözümü bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, bulmaca bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri, sözlükte bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri ne, bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri ne demek, sözlükte bir evin kapı pencere tavan döşeme gibi bölümleri