Bir enzimi aktif hale getiren, enzimin protein almayan bileşeni bulmacada nedir?

Bir enzimi aktif hale getiren, enzimin protein almayan bileşeni“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir enzimi aktif hale getiren, enzimin protein almayan bileşeni” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir enzimi aktif hale getiren, enzimin protein almayan bileşeni“ sorusuna cevap olarak “KOENZİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni', bulmacada bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, sözlük bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni ne demek, bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni tanımı, bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni nedir, sözlükte bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni ne, bulmaca soruları bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, bulmaca çözümü bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, bulmaca bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni, bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni açıklaması, sözlükte bir enzimi aktif hale getiren enzimin protein almayan bileşeni