Bir duvarda bırakılan kemerleme, kapı, pencere vb. gibi açıklık bulmacada nedir?

Bir duvarda bırakılan kemerleme, kapı, pencere vb. gibi açıklık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir duvarda bırakılan kemerleme, kapı, pencere vb. gibi açıklık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir duvarda bırakılan kemerleme, kapı, pencere vb. gibi açıklık“ sorusuna cevap olarak “AÇIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık tanımı, bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık nedir, sözlük bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, sözlükte bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık ne, bulmaca soruları bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, bulmaca bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, sözlükte bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, bulmaca çözümü bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık açıklaması, bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık ne demek, bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık, bulmaca sözlüğü 'bir duvarda bırakılan kemerleme kapı pencere vb. gibi açıklık'