Bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı, pencere bulmacada nedir?

Bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı, pencere“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı, pencere” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı, pencere“ sorusuna cevap olarak “AÇIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, sözlük bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, bulmaca soruları bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, bulmaca çözümü bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere açıklaması, bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere ne demek, bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere nedir, bulmacada bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, bulmaca sözlüğü 'bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere', bulmaca bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, sözlükte bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere, bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere tanımı, sözlükte bir duvarda açık bırakılmış bulunan kapı pencere ne